Logowanie Rejestracja english

Firmy, przedsiębiorstwa

Realizacja przelewów zagranicznych dla importerów i eksporterów

Dobre kursy walut dla firm Czy Twoja firma sprzedaje znaczną część swojej produkcji za granicą? A może Twoja firma importuje surowce lub sprzęt produkcyjny z Niemiec za Euro? Jeżeli Twoja firma płaci faktury w obcej walucie, czy otrzymuje płatności za wykonaną usługę w walucie, to warto będzie wymienić walutę na platformie transakcyjnej kantor.pl ze względu na korzystne kursy walut i niskie opłaty za przelewy międznarodowe.

 

Kantor.pl jest dla Twojej firmy właściwym partnerem, który w sposób profesjonalny obsłuży transakcje gwarantując szybki obieg środków i konkurencyjne ceny. Kantor.pl pozwoli Twojej firmie ominąć banki w płatnościach za towar. Stawki za przelewy zagraniczne są pobierane po kosztach. Można skorzystać bezpośrednio z platformy transakcyjnej kantoru internetowego by zapłacić za towar. 

 

Wszytkie transakcje są przechowywane w formie dokumentów księgowych po każdej transakcji. Dokument księgowy jest automatycznie generowany jako pdf, który potwierdza dokonanie operacji. Użytkownik może pobrać dokumenty księgowe w zakładce dowody księgowe w panelu transakcyjnym. Jest to bardzo przydatna informacja dla księgowych. 

 

Koniec wysokich opłat za przelew zagraniczny!

Prowizje naliczane przez banki za przelewy zagraniczne mogą być dotkliwe - szczególnie dla małych firm. Używanie przez firmy róznych walut jest czesto związane ze sporymi opłatami za przelewanie pieniędzy zagranicznym kontrahentom, zwłaszcza za inne waluty niż euro. Ale nawet w przypadku euro pomimo wymogów UE, wiele banków nadal nalicza wysokie opłaty za przelewy zagraniczne. W banku BGŻ, opłata wynosi 10 zł. Przelew w euro kosztuje aż 20 zł w BRE Banku, 40 zł w Credit Agricole, a w Banku Millenium może nawet kosztować 170 PLN (0,25% kwoty przelewy, min. 5 PLN, a max. 170 PLN). W serwisie Kantor.pl przelew w euro wynosi 3 PLN niezależnie od kwoty (cennik za przelewy). Pamiętaj, że wykonanie przelewów zagranicznych wymaga podania kodu SWIFT banku za granicą. Jeśli bankiem docelowym jest bank polski, należy podać kod Swift swojego banku w Polsce, ktory znajdziesz pod linkiem.

 

Dokonywane są rozliczenia o wartości powyżej 15.000 EUR

W Polsce prawo zobowiązuje do dokonywania rozliczeń o wartości przekraczającej 15 000 EUR za pośrednictwem rachunków bankowych. Kantor.pl umożliwia legalną wymianę kwot powyżej 15.000 euro. Przeprowadź calą transakcję bezpiecznie przez nasz kantor online całodobowo bez ryzyka związanego z obrotem gotówkowym.

 

Wymiana walut online

Załóż konto w Kantor.pl on-line a od razu po zarejestrowaniu będziesz mógł korzystać z narzędzi, które wymienią walutę wg Twojego kursu, a błyskawicznym transferem przekażesz środki Twojemu kontrahentowi. Zarestruj się za darmo dzisiaj.

 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych