Logowanie Rejestracja english

Opóźnienia w księgowaniu wpłat i realizacji wypłat BNP Paribas

2021-09-13

English below

Szanowni Państwo,

ze względu zmianę systemu bankowości internetowej w Banku BNP Paribas i braku funkcji historii transakcji nie mamy możliwości automatycznego księgowania Państwa wpłat na konta w systemie transakcyjnym kantor.pl. Zgłosiliśmy już ten problem do Banku, a Bank zajął się rozwiązaniem tego problemu. Niemniej jego rozwiązanie może zająć w Banku kilka godzin. W tym czasie Państwa wpłaty będą księgowane ręcznie, ale to oznacza opóźnienia w księgowaniu Państwa wpłat. To samo dotyczy wypłat na rachunki w BNP Paribas. Prosimy o cierpliwość. Przepraszamy za powstałe trudności.

Pozdrawiamy,
Zespół kantor.pl


Ladies and gentlemen,

due to the change of the internet banking system at Bank BNP Paribas and the lack of the transaction history function, we are not able to automatically credit your payments to the accounts in the kantor.pl transaction system. We have already reported this problem to the Bank, and the Bank has started solving this problem. Nevertheless, its solution may take several hours at the Bank. During this time, your payments will be credited manually, but this means delays in the posting of your payments. The same applies to withdrawals to BNP Paribas accounts. Please be patient. We apologize for any difficulties that have arisen.

Best regards,
kantor.pl team

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych