Logowanie Rejestracja english

Opóźnione księgowania wpłat

2021-03-10

Szanowni Państwo,

miała miejsce awaria w serwerowni, która hostinguje nasze serwery.
Wskutek tej awarii nie ma dostępu do Internetu jeden z naszych serwerów, który jest odpowiedzialny za automatyczne księgowanie Państwa wpłat do Serwisu.
Zanim operator hostingowy przywróci sprawność swoich systemów informatycznych będziemy pracowali nad rozwiązaniem tego problemu w alternatywny sposób. Niemniej oznacza to, że Państwa wpłaty zostaną zaksięgowane z jakimś opóźnieniem.
Przepraszamy za powstałą niedogodność.

pozdrawiam,
Zespół kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych