Logowanie Rejestracja english

Logowanie

Instrukcja logowania do Serwisu

logowanieAby zalogować się do serwisu transakcyjnego niezbędne jest poprawne wypełnienie wszystkich pól formularza według poniższej instrukcji. Do otwarcia formularza logowania się służy przycisk Zaloguj się na stronie głównej zlokalizowany w górnym pasku.

 

 

 

Login – pole to należy uzupełnić adresem e-mail, jaki Użytkownik wskazał w czasie rejestracji do serwisu Kantor.pl.

Hasło – należy w polu hasło wpisać ustanowione hasło w toku rejestracji ze szczególną uwaga na duże litery i znaki specjalne użyte w haśle. Istnieje możliwość zmiany hasła

Pięciokrotne logowanie z wprowadzeniem niepoprawnego hasła powoduje zablokowanie dostępu do konta ze względów bezpieczeństwa. Ponowne zalogowanie się jest możliwe tylko poprzez zresetowanie hasła. Funkcji tej użyć należy także wówczas gdy Użytkownik zapomniał hasła. Procedura ta polega na kliknięciu w formularzu logowania się przycisku "zapomniałem hasła", wówczas Użytkownik proszony jest o ustanowienie nowego hasła dostępowego do serwisu.

 

 

 

 

W oknie formularza ustanowienia nowego hasła należy wypełnić adres e-mail a następnie podać nowe odpowiednio mocne hasło. Moc hasła jest obrazowana poprzez skalę barwną umieszczoną obok pola z nowo wpisanym hasłem. Nowe hasło zostanie zaakceptowane jeśli jego moc będzie co najmniej umiarkowana. By zatwierdzić wskazane hasło należy je powtórzyć w kolejnym polu dla uniknięcia ewentualnej pomyłki. W panelu transakcyjnym również można zmienić hasło.

 

Następnym z kroków zmiany hasła jest pobranie kodu jednorazowego poprzez kliknięcie przycisku "pobierz kod".

 

 

Użytkownik wówczas otrzymuje komunikat o wygenerowaniu kodu i przesłaniu go na adres e-mail wskazany w rejestracji.

 

 

 

 

Kod należy skopiowac i wpisać lub wkleić w pole "kod jednorazowy". Jeśli kod nie dotrze w ciągu minuty na adres e-mail należy sprawdzić folder SPAM w swojej skrzynce poczty elektronicznej.

 

Po wpisaniu kodu jednorazowego Użytkownik oraz jeśli wszystkie pola zostały prawidłowo uzupełnione Użytkownik zostanie zalogowany pomyślnie do serwisu transakcyjnego.  

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych