Logowanie Rejestracja english

Rejestracja

Instrukcja rejestracji użytkownika

rejestracja

Aby uzyskać dostęp do Panelu Transakcyjnego serwisu kantor.pl oferującego wymianę walut z wykorzystaniem rachunków bankowych Użytkownika, wymagana jest rejestracja zgodnie z poniższą instrukcją. Rejestracja zobowiązuje do dokładnego wypełnienia ze wskazaniem danych zgodnych ze stanem faktycznym pól formularza rejestracyjnego. Formularz dostępny jest po wybraniu zakładki REJESTRACJA na stronie głównej serwisu. Przycisk ten zlokalizowany jest po prawej na górnym pasku menu. Rejestracja umożliwia logowanie sie do platformy transakcyjnej kantor pl i korzystania z atrakcyjnych warunków wymiany walut online. 


 

rejestracja

 

Do rejestracji w naszym serwisie potrzebne jest jedynie wypełnienie pól e-mail oraz ustanowienie swojego unikalnego hasła do logowania w serwisie Kantor.pl.

Po wypełnieniu pól i kliknięciu przycisku 'zarejestruj' użytkownik zostanie przeniesiony do Panelu Transakcyjnego. Rejestracja zakończona!

Aby rozpocząć wymianę walut należy teraz przejść do zakładki 'Ustawienia', wybrać rodzaj konta (prywatny/firmowy) oraz uzupełnić dane użytkownika:

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych