src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Desperacka akcja gangsterska

Bez planu działania, w pełnej desperacji napastnik dokonał napadu na kantor by za zrabowaną gotówkę spłacić własne długi. Odpowie za rozbój. 

 

 

30 czerwca 2015 roku w Redzie doszło do spektakularnego napadu z bronią w ręku. Jak się szybko okazało była to zaledwie atrapa broni palnej, którą napastnik zastraszył pracownicę żądając wydania gotówki. Akcja przebiegała bardzo szybko, sprawcą okazał się zdesperowany 28 latek, który w dziesięć minut został zatrzymany. Motywem czynu sprawcy były długi, które chciał spłacić kwotą będącą łupem z napadu na kantor.

 

Napad na kantor w Redzie

napad na kantor z pistoletemNapastnik wszedł do kantoru i zagroził bronią pracownicy. Nie był zamaskowany, nikt na niego nie czekał przed placówką, mimo to zażądał pieniędzy. Do zdarzenia doszło w centrum miasta w środku dnia około godziny 14.30. kasjerka kantoru natychmiast uruchomiła alarm, tym samym napastnik zbiegł spłoszony. Policja przybyła na miejsce sporządziła rysopis sprawcy a także uzyskała informacje o kierunku w jakim napastnik się oddalił. Policjanci ruszyli w pościg za rabusiem. Błyskawicznie został sprawca zatrzymany wraz z bronią, która okazała się atrapą.

 

Policyjna akcja

Sprawca okazał się on być mieszkańcem powiatu puckiego. Mimo iż napastnikowi nie udało się zrabować gotówki z kantoru w Redzie odpowie on za usiłowanie rozboju z bronią w ręku. Policjanci zatrzymujący sprawcę dokonali zabezpieczenia atrapy broni, a także przesłuchali sprawcę. Został już wystosowany wniosek do sądu w sprawie tymczasowego aresztu. Za dokonany czyn sprawcy grozi do 12 lat więzienia.

 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych