Logowanie Rejestracja english

Jak długo trwa wymiana?

Przelewy realizujemy zwykle w ciągu 5 do 15 minut.

W godzinach pracy, Kantor.pl gwarantuje księgowanie wpłat na konta Klientów wg czasów czasów podanych w poniższych linkach, o ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie.

Nasza współpraca z większością banków układa się na tyle dobrze, że prawdopodobnie nie zdążysz nawet zaparzyć sobie kawy!

Proces wymiany waluty zwykle trwa do pietnastu minut. Przelewy najszybciej docierają ze wspołpracującymi bankami takimi jak: mBank, PKO BP, Inteligo, Santander, Alior Bank, T-Mobile, Raiffeisen, Millenium, ING, BGŻ BNP Paribas.

Czas księgowania

Poza godzinami pracy serwisu, czas księgowania wpłat może wydłużyć się do następnego dnia roboczego, ponieważ banki nie pracują w nocy, w weekendy i w święta, natomiast serwis Kantor.pl działa calodobowo.

Przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami pracy systemów informatycznych w bankach) wykonywane są przez banki następnego dnia roboczego, dlatego też środki pojawiają się na kontach Użytkowników Kantor.pl następnego dnia. Podane czasy przelewów dotyczą dni roboczych, ponieważ banki nie pracują w nocy, w weekendy i w święta.

Godziny pracy serwisu Kantor.pl w dni robocze:

8:30 - 16:30

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych