src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Program partnerski

czym jest
Program Partnerski kantor.pl?

Program partnerski ma na celu uzyskanie korzyści tak po stronie organizatora, jak i partnera. Jest to popularna forma współpracy, marketingu i promocji sprzedaży w biznesie, jak też wśród klientów indywidualnych. Organizator zyskując Klienta wypłaca Partnerowi umówioną premię. W przypadku kantor.pl i programu partnerskiego serwisu to forma atrakcyjnej współpracy pomiędzy Tobą i Serwisem kantor.pl, która pozwoli na osiąganie pasywnych dochodów bez wysiłku.
jak działa
Program Partnerski?

Ty, Partner programu poprzez swoją stronę internetową i przestrzeń w sieci, jaką dysponujesz i deklarujesz udostępnić na graficzną promocję serwisu z bezpośrednim linkiem, tym samym promujesz usługi oraz ofertę kantor.pl, Użytkownicy Twojej strony internetowej rejestrują się w witrynie kantor.pl i wymieniają waluty, a po dokonanej transakcji serwis kantor.pl wypłaca gratyfikację, za polecenia Klientów.
kto jest adresatem
Programu Partnerskiego?

Grupę odbiorców programu partnerskiego stanowią przede wszystkim klienci serwisu, jak również wszyscy zainteresowani tą formą współpracy. Wystarczy, że posiadasz własną stronę internetową, której tematyka zostanie zaakceptowana przez pracowników kantor.pl, a Ty zaakceptujesz warunki współpracy w ramach programu i już jesteś Partnerem kantor.pl. To szereg korzyści, które nie wymagają wkładu pracy z Twojej strony, aczkolwiek od popularności Twojej strony i jej odbiorców będą zależeć dochody z udziału w programie.
jak przystąpić
do Programu Partnerskiego?

Aby zostać Partnerem kantor.pl, promować kantor.pl i czerpać korzyści z programu, należy zgłosić do serwisu kantor.pl chęć przyłączenia się do programu wskazując adres strony internetowej, na której będzie promowany Serwis kantor.pl.
proste zasady
Programu Partnerskiego

Zgłoszenie chęci przystąpienia do Programu należy wykonać poprzez zakładkę kontaktlub poniższy formularz. Jeśli pracownicy kantor.pl zaakceptują Twoją stronę internetową, otrzymasz banner reklamowy, z linkiem identyfikującym Twoje indywidualne konto partnerskie w kantor.pl. Kantor.pl udostępnia różne wersje banneru, który doskonale wypełni wolną przestrzeń na Twojej stronie. Aby podjąć współpracę musisz spełnić jeden warunek – zarejestrować się w serwisie kantor.pl. Udział w programie jest bezpłatny, co oznacza iż nie możesz na nim stracić, a jedynie zyskać. Więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie programu poleceń.
monitoring zysków
z Programu Partnerskiego

Dzięki indywidualizacji linka z łatwością będziesz mógł się rozliczyć z poleconych Klientów, którzy odwiedzili stronę kantor.pl i dokonali w nim transakcji. Premia za poleconego Klienta tyczy się transakcji, co oznacza iż sama rejestracja nie jest wystarczająca. Podejmując współpracę z kantor.pl w każdej chwili możesz z niej zrezygnować, sam decydujesz o tym w jaki sposób będziesz zabiegał o Klientów. Będąc Partnerem programu otrzymasz dostęp do panelu Programu Partnerskiego, gdzie online będziesz mógł/mogła sprawdzić efekty naszej współpracy i Twoje zyski.
ile możesz zyskać
w Programie Partnerskim?

Za każdego poleconego Klienta, możesz zyskać nawet 80 pln. Co ważne, by otrzymać gratyfikację za poleconego Klienta, Klient ten musi zrealizować transakcję wymiany waluty w kantor.pl. To jaka kwotę zyskasz dzięki programowi partnerskiemu zależy od ilości Klientów, którzy skorzystali z linku na twojej stronie , prowadzącego wprost do kantor.pl. Możesz polecić dowolną liczbę osób, a jeśli nie uda Ci się zdobyć Klienta niczego nie tracisz. Twoje zyski są nieograniczone.
zgłoś serwis
do programu partnerskiego

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych